کفپوش اپوکسی پارکینگ 1 - کفپوش اپوکسی، تولید اپوکسی و اجرای اپوکسی | ساینا شیمی پلیمر
کفپوش اپوکسی پارکینگ 1 2017-08-13 کفپوش اپوکسی پارکینگ
کفپوش اپوکسی پارکینگ 1
Author:
https://sainachemistrypolymer.ir
body

کفپوش اپوکسی پارکینگ 1

 کفپوش اپوکسی پارکینگی پوششی سخت و راه حل مطمعن و محکمی برای هر دو کف صنعتی و تجاری است .با توجه پیشترفت علم در صنعت ساختمان و استفاده از مصالح سنتی نظیر سنگ ، بتن ، موزایک و ... باعث بروز مشکلات زیادی شده است. از جمله این مشکلات میتوان به مقاومت پایین در برابر شرایط جوی گوناگون،مقاومت پایین در مقابل مواد شیمیایی و فرسایش اشاره کرد که در نتیجه منجر به تولید گردوغبار در محیط شده که باعث تخریب سریع کفسازی می شود.این موضوع بهره برداران را متحمل هزینه های هنگفت جهت تعمیر و نگهداری کف می نماید و ضمن کاهش زیبایی محیط باعث به وجود آمدن دغدغه های فکری فراوان و عدم رضایتمندی مدیران مجموعه میشود. این محصول به دلیل  دارا بودن تنوع رنگ وقابلیت طراحی وخط کشی دامنه وسیعی از سلیقه ها پوشش می دهد.

کفپوش اپوکسی پارکینگی قابلیت چسبندگی بر روی کیله سطوح بتنی ، موزاییک ، سنگ شده و...  دارد. عدم مقاومت بتن در برابر سایش ناشی از لاستیک چرخ اتومبیل و همچنین عدم مقاومت آن در برابر نفوذ و آلایندگی موادی از قبیل: روغن ، بنزین و روغن ترمز ،باعث آسیب دیدن آن می گردد.لذا لازم است بتن با مواد اپوکسی یا پلی یورتان پوشش داده شود .این کفپوش ها مناسب کف پارکینگ های طبقاتی با ضخامت پائین ( حداکثر یک میلی متر ) پس از انجام زیر سازی بر روی کف اجراء می شود.اجرای کفپوش اپوکسی آسان ترین بخش کار است.این کفپوش نیازمند سطحی حداقل زبر و البته تمیز دارد.دارای چها لایه اصلی پرایمر،لایه تسطیح کننده،لایه میانی و لایه نهایی میباشد و به همین دلیل اجازه جذب هیچ ماده دیگری را نمیدهد. همچنین امکان خط کشی و شماره گذاری بر روی این کفپوش ها جهت مشخص شدن مسیرهای حرکت و محل توقف وسائط نقلیه وجود دارد .برای رسیدن به ویژگی های مطلوب و بالابردن کارایی و جذابیت ، باید تمای اصول فنی ومهندسی را رعایت نمود ، به همین سبب کارشناسان فنی واجرایی کفپوش اپوکسی پارکینگی شرکت کفپوش ساینا شیمی پلیمر باافتخار تمام تجربه ودانش خود رادر اختیار مشتریان و خریداران خود قرار می دهد.

کفپوش اپوکسی پارکینگی مناسب و قابل اجرا برای تمامی پارکینگها اعم از هتل ها،مراکز خرید،پارکینگ های مسکونی و تجاری،پارکینگ های طبقاتی،پارکینگ های عمومی و… میباشد.

از دیگر ویژگی های کفپوش اپوکسی پارکینگی:
- مقاومت مکانیکی بتن در برابر فرسایش را افزایش می دهد.
- مقاومت شیمیایی بسیار خوبی در برابر انواع موادهای خورنده دارد.
- جذب آب ندارد به همین سبب می تواند نقش عایق رطوبتی را نیز به خوبی بازی کند.
- از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند.
- سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید.
- به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد.
- با ضخامت حدود ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا ۱۱۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع در بر دارد.
- به راحتی ودر مدت زمان محدود به سهولت تمیز میشود.
- در ضخامت های مختلف قابلیت اجرایی دارد.

 

نظرات


سوال تصادفی 6 + 5 =